600 000 - (50106-49038), 480 024 - (53425+78679)

+2
Ответы (1)
  1. 2 мая, 21:35
    0
    600 000 - (50 106-49 038) = 600 000-1 068=598 932

    480 024 - (53 425+78 679) = 480 024-132 104