1) 5*170 = ... 2) ... / 34 = ... 3) ... * 22 = ... 4) ... / 50 = ... 5) ... * 21 = ... 6) 130-421 = ... 7) ... - 4 = ... 8) ... - 15 = ... 9) 5) ... * 21 = ... * 8) ... - 15 = ... = ... 10) ... - 298

+2
Ответы (1)
  1. 26 июля, 15:41
    0
    1) 850

    2) 850/34=25

    3) 25*22=550

    4) 550/50=11

    5) 11*21=231

    6) 130-421=-291

    7) - 295

    8) - 310

    9) 5*21=105*8=840-15=825-298=527