Найдите отношение

а) 4,5:0,75

Б) 15 м: 50 см

+5
Ответы (1)
  1. 16 января, 11:16
    0
    а) 4,5:0,75 = 9/2:3/4=6/1=6

    Б) 15 м: 50 см = 1500:50=30