4 : (x+3) = 6:5 решите

+1
Ответы (2)
  1. 20 декабря, 16:20
    0
    (x+3) = 6/5:1/4

    x+3=3/5:1/2

    x+3=3/10

    x=3/10-3/1

    x=-2,7
  2. 20 декабря, 17:18
    0
    X=12 Z dfhnxn jnhcjhedjyhvnty dhygd fcuj dtd cduvbdbe