Вычислите 2) 5/8 * (0,8 + (-4,5) : 0,3;

+3
Ответы (1)
  1. 20 мая, 17:50
    0
    1) 0,8 + (-4,5) = - 3,7

    2) - 3,7/0,3=-12,3

    3) - 12,3*5/8=-7,6875