Упростить выражения

10y-2y

5k+k

10a+5a-a

x+13x-x

+4
Ответы (1)
  1. 26 августа, 16:49
    0
    10 у-2 у=8 у

    5 к+к=6 к

    10 а+5 а-а=14 а

    х+13 х-х=13 х