189:21-735:p при p=49

+5
Ответы (2)
  1. 21 марта, 07:26
    0
    189/21-735/49=9-15=-6
  2. 21 марта, 08:40
    0
    189:21-735:p при p=49

    189:21-735:p=9-735:45=9-15=-6

    Ответ: - 6.