Ребят помогите x+320=80•7

+4
Ответы (2)
  1. 20 марта, 15:04
    0
    X+320=560

    x=560-320

    x=240

    Ответ: 240
  2. 20 марта, 16:08
    0
    X+320=80•7

    x+320=560

    x=240

    Проверка:

    240+320=80•7

    560=560

    Ответ: 240