Знайдить значення виразу: 280+15 756:26-496

+1
Ответы (2)
  1. 30 декабря, 15:33
    0
    280 + 15 756 : 26 - 496 = 390

    1) 15 756 : 26 = 606

    2) 280 + 606 = 886

    3) 886 - 496 = 390
  2. 30 декабря, 17:06
    0
    280 + 15 = 295 756:26-496 = - 444