Решите: (207*906-51943:127) * 12-2356

+2
Ответы (1)
  1. 28 марта, 21:25
    0
    (207*906-51943:127) * 12-2356 = 2243240

    1) 51943:127=409

    2) 207*906=187542

    3) 187542-409 = 187133

    4) 187133*12 = 2245596

    5) 2245596-2356=2243240