Найди значение выражений: 8+5; 9+5; 13-5; 14-5; 5+8; 5+9; 13-8; 14-9

+2
Ответы (2)
  1. 3 августа, 01:03
    0
    8+5=13

    9+5=14

    13-5=8

    14-5=9

    5+8=13

    5+9=14

    13-8=5

    14-9=5
  2. 3 августа, 02:32
    0
    13; 14; 8; 9; 13; 14; 5; 5