А-ны 2 мен 5 тин кобейтиндисине кобейт, мундагы а=75,750,7500

+1
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 20:28
    0
    А=75

    75*2*5=750

    А=750

    750*2*5=7500

    А=7500

    7500*2*5=75000