2 а+2 b вынести общий множете за скобки

+1
Ответы (2)
  1. 18 апреля, 15:56
    0
    2a+2b = 2 (а+b) общий множетель=2
  2. 18 апреля, 17:10
    0
    2a+2b=2 (a+b) ...