X-23,74*2=1737, чему равен x

+5
Ответы (2)
  1. 21 августа, 15:38
    0
    X-23,74*2=1737

    X-23,74=1737:2

    X-23,74=868,5

    X=896,24
  2. 21 августа, 18:24
    0
    X-23,74*2=1737

    x-47.48=1737

    x=1737+47.48

    x=1784.48