Решите - 46*82+36*82 и - 846+39 - (48-846)

+3
Ответы (1)
  1. 26 июня, 15:41
    0
    -46*82+36*82=-3772+2992=820

    -846+39 - (48-846) = - 807 - (-798) = - 9