Довжина прямокутника 26 см, а ширина у 2 рази менша.

знайди периметр цього прямокутникв.

+2
Ответы (2)
  1. 12 июня, 13:50
    0
    1) 26/2=13 (см) - ширины 2) (13*2) + (26*2) = 78
  2. 12 июня, 14:06
    0
    1.26:2=13 см ширина

    2. (13+26) * 2=78 см периметр