7+21: (15-8) =

50-24: (11-5) =

30=9 * (14-7) =

60 - (24+3)

90 (28+4) : 4

70 (56-7)

10*1:5

30:10*7

40:10:4

+5
Ответы (1)
  1. 28 октября, 09:18
    0
    1) 7+3=10

    2) 50-4=46

    3) ?

    4) 60-27=33

    5) 90*8=720

    6) 70*49=4410

    7) 10/5=2

    8) 3*7=21

    9) 4/4=1