45678992*2939929+238678-45624=? (5 класс)

+3
Ответы (1)
  1. 28 мая, 11:57
    0
    45678992*2939929=134292993271568

    134292993271568 + 238678=134292993510246

    134292993510246 - 45624=134292993464622