Упростите выражения.

276m - (172m + 14m)

26z + (13z - 5z) + z

717n + 8n + 283n + 42n

26y + (32y - 7y) + y

43x + 95 + 4x + 6

321b + 23b + 189b + 27

42x + 45 + 8x + 45

204b + 30b + 6b + 56

+4
Ответы (2)
  1. 1 июня, 07:16
    0
    276 м - (172 м + 14 м) = 276 м - 186 м = 90 м

    26 з + (13 з-5 з) = 34 з

    717 н + 8 н + 283 н + 42 н = 1050 н

    26 у + (32 У - 7 у) + у = 52 у

    43 х + 95 + 4 х + 6 = 47 х + 101
  2. 1 июня, 09:05
    0
    276m - (172m + 14m) = 276m - 186m = 90m

    26z + (13z - 5z) + z=26z+8z=34z

    717n + 8n + 283n + 42n=1050n

    26y + (32y - 7y) + y=26 у+25 у+у=52 у

    43x + 95 + 4x + 6=47 х+101

    321b + 23b + 189b + 27=533 b + 27

    42x + 45 + 8x + 45=50 х+90

    204b + 30b + 6b + 56=240 b+56