5/12 а+7 при а=4 4/9 в+2/3 при в=6

+3
Ответы (1)
  1. 18 мая, 04:36
    0
    5/12*4+7=1 2/3+7=8 2/3

    4/9*6+2/3=2 2/3+2/3=3 1/3