15 4/9 - 4 4/9 * 3 3/8

+2
Ответы (2)
  1. 12 марта, 10:34
    0
    15 4/9-4 4/9*3 3/8=15 4/9-40/9*27/8=15 4/9-15=4/9
  2. 12 марта, 14:04
    0
    4 4/9 x 3 3/8 = 40/9x27/8=15

    15 4/9-15=4/9