Выразите в виде десядичных дробей

9,6 процент

80 процент

9 пронцент

+1
Ответы (2)
  1. 17 июня, 18:46
    0
    9,6%=0,096

    80%=0,8

    9%=0,09
  2. 17 июня, 20:43
    0
    1) 9.6%=9.6/100=0.096

    2) 80%=80/100=0.8

    3) 9%=9/100=0.09