Розвяжить ривняння x4-9x2+20=0

+1
Ответы (1)
  1. 16 марта, 18:56
    0
    Х²=t

    t²-9t+20=0

    D=81-80=1

    t₁ = 9-1 / 2 = 4

    t₂ = 9+1 / 2 = 5

    x²=4

    x₁=-2

    x₂=2

    x²=5

    x₃=-√5

    x₄=√5