11,28x-9,39x+3,48 при x=0,05

+3
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 16:19
    0
    1) 11.28 х-9.39 х=1.89 х

    2) 1.89*0.05=0.0945

    3) 0.0945+3.48=3.5745