3,8 - 2 целых1/3 помогите

+4
Ответы (1)
  1. 13 июля, 06:32
    0
    2 1/3 - 1,8 = 2 1/3 - 1 4/5 = 2 5/15 - 1 12/15 = 1 20/15 - 1 12/15 = 8/15

    Ответ 8/15

    2 1/3-1 4/5=7/3-9/5=35/15-27/15=8/15

    1,8 переводим в дробь = 1 4/5