5 трактористов маючи однакову продуктивность праци за 3 дня засияли 135 га. сколько гектаров поля засеет 1 тракторист за 8 дней працюючи з однаковою продуктивностю?

+2
Ответы (1)
  1. 4 марта, 23:01
    0
    135/3=45 (га) 3 тракториста за 1 день

    45/3=15 (га) продуктивность 1 тракториста за день

    15*8=120 (га) засеет 1 тракторист за 8 дн.