1) 5/18+5/24-1/12

2) 43/48+5/36-23/24

3) х+5/12=17/24-5/18

4) (19 2/3-17 7/8) + 6 1/4

+3
Ответы (1)
  1. 9 июля, 07:33
    0
    1) 29/72

    2) 11/144

    3) х+5/12=31/72

    х=31/72-5/12

    х=1/72

    4) 8 1/24