32x-18x; 76y+43y; 54x-x

+5
Ответы (2)
  1. 29 апреля, 21:24
    0
    32 х-18 х=14 х

    76 у+43 у=116 у

    54 х-х=53 х
  2. 29 апреля, 22:17
    0
    32 х-18 х=14 х

    76 у+43 у=119 у

    54 х-х=53 х