Помощь 700-700+700:700*600

+4
Ответы (2)
  1. 14 мая, 04:40
    0
    700-700+700:700*600=600

    1) 700:700=1

    2) 1*600=600

    3) 700-700=0

    4) 0+600=600
  2. 14 мая, 05:10
    0
    700-700+700:700*600=600