2 3/5:1 11/15

6 11/25:7 2/3

+4
Ответы (1)
  1. 19 января, 02:00
    0
    2 3/5 : 1 11/15 = 2 9/15 * 15/26 = 2 9/26

    6 11/25 : 7 2/3 = 6 33/75 : 575/75 = 33/75 * 75/575 = 33/575