помогите 7566*7566=? 2356*2345=? 6789*6789=? 3456*3456=?

+4
Ответы (1)
  1. 28 марта, 04:51
    +1
    7566*7566=57244356, 2356*2345=5524820,6789*6789=46090521, 3456*3456=11943936