2sinx-1=0, tg (2x-п/4) = 0 дуже треба будь ласка

+1
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 02:57
    0
    2sinx-1=0, tg (2x-п/4) = 0

    2sinx=1 2x - π/4=πn

    sinx=0,5 2x=π/4+πn

    x = (-1) ⁿπ/6+πn, n∈Z x=π/8+πn/2, n∈Z