Подилить в стовпчик таки вирази як 684/9,595/5,504/8,282/3. для 4 класу прош дуже треба.

+4
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 22:50
    0
    684/9=76 595/5=119 504/8=63 282/3=94