cos9xcos7x - sin9xsin7x=-1/2

будь ласка, дуже треба

+5
Ответы (1)
  1. 20 мая, 22:08
    0
    Cos9xcos7x-sin9xsin7x=-1/2

    cos (9x+7x) = - 1/2

    cos16x=-1/2

    16x=2π/3+2πn, n ∈ Z

    x=π/24+πn/8, n ∈ Z