Раскрыть скобку

(x-0) в квадрате

+5
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 08:38
    0
    (х - 0) ² = х²

    потому что:

    (a - b) ² = a² - 2ab + b²

    (х - 0) ² = х² - 2 * 0 * х + 0² = х²

    Ответ: х²
  2. 22 апреля, 11:30
    0
    X^2-2*x*0+0=x^2

    Х в квадрате