Подбери корни корни уравнения 15*а=15:а у+у=у*у х*10=х: 10

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 03:28
    0
    15*а=15:а

    a = 1

    15 * 1 = 15

    15:1 = 15

    у+у=у*у

    у = 0

    0+0=0*0