Ривняння розвяжи 38-24:y=32

+4
Ответы (2)
  1. 17 августа, 03:00
    0
    24:y=38-32

    24:y=6

    y=24:6

    y=4
  2. 17 августа, 05:08
    0
    38-24:у=32

    -24:у=32-38 = - 6

    -24:у=-6

    у=24/6=4