0,05 - (2 + (-2,454 - (-0,55)))

+2
Ответы (1)
  1. 17 июля, 08:20
    0
    1) - 2.454 - (-0,55) = - 1.904 2) - 1.904+2=-3,904 3) 0,05 - (-3,904) = - 3,854