44-24*18:36 1863:23*11-2 (83*250-14.918) : 54 (3885:37+245) * 78

+4
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 22:31
    0
    44-24*18:36=32

    1863:23*11-2=889

    (83*250-14.918) : 54=108

    (3885:37+245) * 78=27300