68:?=9 остаток 5, 62:?=4 остаток 2, 59 : ?=8 остаток 3, 82:?=5 остаток 2

+1
Ответы (1)
  1. 17 июня, 16:48
    0
    68:7=9 (ост. 5),62:15=4 (ост. 2),59:7=8 (Отс. 3),82:16=5 (Отс. 2)

    удачи!)