X^2-y^2 = - 5

2x+y=1

це система

+4
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 03:13
    0
    Y = 1 - 2x

    X^2 - (1 - 4x + 4x^2) = - 5

    X^2 - 1 + 4x - 4x^2 + 5 = 0

    - 3x^2 + 4x + 4 = 0

    D = 16 + 48 = 64 = 8^2

    X1 = (- 4 + 8) : (- 6) = - 2/3

    X2 = (- 12) : (- 6) = 2

    y = 1 - 2x

    y1 = 1 + (4/3) = 2 1/3

    y2 = 1 - 4 = - 3

    Ответ (- 2/3, 2 1/3) ; (2; - 3)