0,21-1,25

Решите

13,6-1,1

+1
Ответы (1)
  1. 3 мая, 23:50
    0
    0.21-1.25=21/100-1 25/100=-1 4/100=-1 1/25=-26/25

    13.6-1.1=13 6/10-1 1/10=12 5/10=125/10

    -26/25:125/10=-26/25*2/25=--52/625