Решите пропорции x/2=3/7

+2
Ответы (2)
  1. 5 января, 14:40
    0
    X=2*3 / 7

    x=6/7

    dhjlt nfr
  2. 5 января, 17:17
    0
    X/2=3/7

    х=2*3/7

    х=6/7 ...