5,9 * (-3,5) + (-36,1) - 20,65;

+4
Ответы (2)
  1. 26 мая, 19:07
    0
    5,9 * (-3,5) + (-36,1) - 20,65 = - 77,4

    1) 5,9*-3,5 = - 20,65

    2) - 20,65 + (-36,1) = - 56,75

    3) - 56,75-20,65 = - 77,4
  2. 26 мая, 19:17
    0
    5.9 * (-3.5) + (-36.1) - 20.65=-9.4-36.1-20.65=-66.14