Вычислите:

(21^3,4) / ((3^0,4) * (7^2,4))

+3
Ответы (1)
  1. 5 мая, 09:12
    0
    (21^3,4) / ((3^0,4) * (7^2,4)) = ((3*7) ^3,4) / ((3^0,4) * (7^2,4)) = ((3*^3,4*7^3,4) / ((3^0,4) * (7^2,4)) = 3³ 7=27*7=189