Вычислите: 10-3 4/5 - 5 2/3

+3
Ответы (1)
  1. 21 июня, 13:32
    0
    10 - 3 4/5 - 5 2/3 = 9 15/15 - 3 12/15 - 5 10/15 = 6 3/15 - 5 10/15 = 5 18/15 - 5 10/15 = 8/15