Помгите вставить знаки + * : - 4?12?2=24,25?4-18?2=64,60?5-4?3=0, 45?15+17?3=54

+4
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 14:28
    0
    60/5-4*3=0

    45/15+17*3=54

    25*4-18*2=64

    4*12/2=24