Вычислите 5 3/5 - 2 6 / 11+3 3/5

+3
Ответы (1)
  1. 26 июня, 08:11
    0
    5 3/5 - 2 6/11+3 3/5=5 3/5+3 3/5 - 2 6/11=9 1/5 - 2 6/11=9 11/55 - 2 30/55=6 36/55