1) a=36*21+12 2) 1166=61*q+7 3) 4600=82*56+r 4) 2457=b*74+15

+4
Ответы (1)
  1. 26 мая, 07:26
    0
    768=36*21+12

    1166=61*19+7

    4600=82*56+8

    2457=33*74+15