8000:4

3600:6

930:3

6400:4

4000*6

56 м: 7

808:4

900:5*4

240:3+150*3

+1
Ответы (2)
  1. 29 июня, 12:40
    +2
    8000:4=2000

    3600:6=600

    930:3=310

    6400:4=1600

    4000*6=24000

    56:7=8

    808:4=202

    900:5*4=720240:3+150*3=530
  2. 29 июня, 14:30
    +1
    2000

    600

    310

    1600

    24000

    8 м

    202

    72

    430